Årshjul

Årshjul 2023

Januar

Hver mandag i Gudhjem svømmehal kl. 20-21

 

Februar

Hver mandag i Gudhjem svømmehal kl. 20-21 (dog ikke mandag d. 20/2, vinterferie)

 

Marts

Hver mandag i Gudhjem svømmehal kl. 20-21

Mandag d. 13/3: Gudhjem svømmehal lukket

Tirsdag d. 14/3: Generalforsamling i Hammerhavnen kl. 18:30


 

April

Mandag d. 17/4: Gudhjem svømmehal kl. 20-21

Mandag d. 24/4: Gudhjem svømmhal kl. 19-22. Intruktionskursus
Søndag d. 30/4: Standerhejsning kl. 10 i Hammerhavnen

 

Maj

Mandag d. 1/5: Klubroning kl. 18 - Turleder: Reno

Onsdag d. 3/5: Klubroning kl. 9

Mandag d. 8/5: Klubroning kl. 18 - Turleder: Jesper

Onsdag d. 10/5: Klubroning kl. 9

Mandag d. 15/5: Klubroning kl. 18 - Turleder: Reno

Onsdag d. 17/5: Klubroning kl. 9

Mandag d. 22/5: Klubroning kl. 18 - Turleder: Ivan

Onsdag d. 24/5: Klubroning kl. 9

Mandag d. 29/5: Klubroning kl. 18 - Turleder: Rudi

Onsdag d. 31/5: Klubroning kl. 9


Juni

Mandag d. 5/6: Klubroning kl. 18 - Turleder: Jesper

Onsdag d. 7/6: Klubroning kl. 9

Mandag d. 12/6: Klubroning kl. 18 - Turleder: Lasse

Onsdag d. 14/6: Klubroning kl. 9

Mandag d. 19/6: Klubroning kl. 18 - Turleder: Rudi

Onsdag d. 21/6: Klubroning kl. 9

Lørdag-søndag d. 24-25 Instruktionskursus i Hammerhavnen kl. 9-16

Mandag d. 26/6: Klubroning kl. 18 - Turleder: Lasse

Onsdag d. 28/6: Klubroning kl. 9


Juli

Søndag d. 2/7: Plaskedag kl. 10-15

Mandag d. 3/7: Klubroning kl. 18 - Turleder: Frank

Onsdag d. 5/7: Klubroning kl. 9

Mandag d. 10/7: Klubroning kl. 18 - Turleder: Reno

Onsdag d. 12/7: Klubroning kl. 9

Mandag d. 17/7: Klubroning kl. 18 - Turleder: Jesper

Onsdag d. 19/7: Klubroning kl. 9

Mandag d. 24/7: Klubroning kl. 18 - Turleder: Rudi

Onsdag d. 26/7: Klubroning kl. 9

Mandag d. 31/7: Klubroning kl. 18 - Turleder: Ivan

 

August

Søndag d. 6/8: Åbent hus kl. 10-12 Plaskedag kl. 12-15

Mandag d. 7/8: Klubroning kl. 18 - Turleder: Lasse

Onsdag d. 9/8: Klubroning kl. 9

Mandag d. 14/8: Klubroning kl. 18 - Turleder: Frank

Onsdag d. 16/8: Klubroning kl. 9

Mandag d. 21/8: Klubroning kl. 18 - Turleder: Reno

Onsdag d. 23/8: Klubroning kl. 9

Mandag d. 28/8: Klubroning kl. 18 - Turleder: Rudi

Onsdag d. 30/8: Klubroning kl. 9


September

Lørdag d. 2/9: Klubroning kl. 13:30 - Turleder: Lasse

Onsdag d. 6/9: Klubroning kl. 9

Lørdag d. 9/9: Klubroning kl. 13:30 - Turleder: Frank

Onsdag d. 13/9: Klubroning kl. 9

Lørdag d. 16/9: Klubroning kl. 13:30 - Turleder: Ivan

Onsdag d. 20/9: Klubroning kl. 9

Lørdag d. 23/9: Klubroning kl. 13:30 - Turleder: Rudi

Onsdag d. 27/9: Klubroning kl. 9

Lørdag d. 30/9: Klubroning kl. 13:30 - Turleder: Jesper

 

Oktober

Lørdag d. 7/10: Klubroning kl. 13:30 - Turleder: Frank

Lørdag d. 14/10: Klubroning kl. 13:30 - Turleder: Reno

Søndag d. 22/10: Standerstrygning kl. 10 i Hammerhavnen

Mandag d. 23/10 i Gudhjem svømmehal 20-21  

 

November

Hver mandag i Gudhjem svømmehal kl. 20-21

 

December

Hver mandag i Gudhjem svømmehal kl. 20-21 (sidste gang d. 18/12)